Nowe płatki silikonowe Mohani

Nowe płatki silikonowe od Mohani

Rodzina wielorazowych płatków silikonowych od Mohani się powiększa! Do naszej kolekcji dołączyły aż trzy nowe rodzaje płatków.  Dzięki nim możesz zadbać kompleksowo o najbardziej wymagające partie ciała. Nowe rodzaje płatków:

 

Mohani Zestaw wielorazowych silikonowych płatków pod oczy i maski na usta

 

Mohani Wielorazowe silikonowe płatki na bruzdy nosowo-wargowe

 

 

Mohani Wielorazowa silikonowa maska na dekolt

 

To doskonałe produkty, które znacząco przyczynią się do poprawy pielęgnacji okolic oczu, ust, dekoltu i nie tylko. Zarówno na co dzień, jak i przy okazji specjalnych wydarzeń. Możesz je używać razem z Twoim ulubionym serum lub kremem.

Wykonane z medycznego silikonu płatki i maska tworzą barierę okluzyjną, która w połączeniu z właściwymi kosmetykami pomaga nawilżać i ułatwia absorpcję składników odżywczych, jednocześnie ujędrniając skórę, minimalizując opuchliznę i wygładzając drobne linie oraz zmarszczki.

Nie musisz martwić się o ich utylizację po użyciu, gdyż są one wyposażone w specjalne opakowanie przeznaczone do przechowywania.

Płatki i maski są przeznaczone do wielokrotnego użytku, idealnie nadają się do szybkiej odnowy skóry twarzy i dekoltu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz.

Stanowią one ekologiczne rozwiązanie dla osób ceniących w swojej rutynie pielęgnacyjnej użycie płatków pod oczy i masek, pragnących żyć w zgodzie z filozofią zero waste.

Zobacz również nasze inne nowości.

Powrót do blogu

Zapisz się do naszego Newslettera

Dołącz do naszego newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zakupy!

1 z 3